Tibo Gold 12 Mujore + IPTV Quad Core Box + Mobile TV

Reduced price! Tibo Familjare(Gold) 12 Mujore + Tibo Quad Core View larger

Produkt i ri

Me TiBO Gold do te keni mundesi te shihni te gjitha paketat Digitalb Familjare, mbi 80 Kanale per te zgjedhur mes shume kategorve gjate 12 muajve.Për të përfituar shërbimet TiBO si fillim është e nevojshme të keni një linjë të shpejt interneti +5 Mbps pa limit !

Tibo GOLD nuk përmban kanalet Sportive

More details

250.00 CHF tax incl.

-26.47%

340.00 CHF tax incl.

TiBO box dhe aksesorët

 • Produkt i zhvilluar 100% nga inxhinierë të talentuar shqiptarë
 • Një pajisje e vogël me design elegant për këndin e televizorit tuaj
 • Lidhja me boxin e kthen televizorin tuaj në një kompjuter inteligjent.
 • Lidhet me wireles pa antenë apo me kabëll HDMI i cili përfshihet në paketim
 • Me box-in TiBO televizori juaj funksionon si router për të shpërndarë internet wireless.
 • 2 telekomanda në paketim: manuale për tradicionalët dhe interaktive për të rinjtë e videolojrave
 • 2 porta për USB apo Hard disk të jashtëm

LIVE TV

 • të gjithë kanalet e paketës Familjare të platformës dixhitale DIGITALB;
 • kanalet Shqiptare lokale dhe kombëtare të rajonit
 • disa kanale Ndërkombëtare.

DIGI GOLD

 • filmat më të fundit të kinematografisë

BIG BROTHER

 • reality show i të gjithë shqiptarëve me 2 kanale live

VOD

 • videotekë personale falas me mbi 1.000 evente

CATCH UP TV:

 • 30 kanale x 1 javë

APK TiBO

40 kanale të zgjedhura të platformës Digitalb Premium  për 1 smartphone ose 1 tablet brenda të njëjtit abonim ekzistues.

Paketimi përmban:

 • 1 x Box Android Tibo
 • 1 x HDMI Kabel
 • 1 X Adapter rryme
 • 1 X Telekomand Manuale Tibo
 • 1 X Telekomand Interaktive

No customer reviews for the moment.

Shëno vlerësimin tënd

Tibo Gold 12 Mujore + IPTV Quad Core Box + Mobile TV

Tibo Gold 12 Mujore + IPTV Quad Core Box + Mobile TV

Me TiBO Gold do te keni mundesi te shihni te gjitha paketat Digitalb Familjare, mbi 80 Kanale per te zgjedhur mes shume kategorve gjate 12 muajve.Për të përfituar shërbimet TiBO si fillim është e nevojshme të keni një linjë të shpejt interneti +5 Mbps pa limit !

Tibo GOLD nuk përmban kanalet Sportive

Produkte të tjera në të njëjtën kategori.