Më të shiturit

Informationen

Na ndiqni në Facebook

Tibo Familja Plus 12 Mujore + IPTV Quad Core Box + MOBILE TV

Reduced price! Tibo Familja Plus 12 Mujore + IPTV Quad Core Box View larger

Produkt i ri

Dhurojini familjes suaj eksperiencën më të mirë televizive me TiBO box QuadCore.

Përfitoni nga SUPEROFERTAT E FESTAVE të abonimit për 12 muaj.

Shtojini abonimit tuaj edhe shërbimin MULTIVIZION duke përfituar nga oferta e abonimit në “Mobile TV”.

More details

260.00 CHF tax incl.

-13.333%

300.00 CHF tax incl.

Abonimi TiBO FAMILJA PLUS PËR TV PËRFSHIN:
 

Shërbimi LIVE TV.

TiBO iptv ofron mbi 130 kanale live dhe TimeShift përmes abonimeve me TiBO box. të gjitha kanalet e paketës fillestare të platformës DIGITALB kanale Shqiptare lokale dhe kombëtare të rajonit kanale ndërkombëtare.

TiBO box dhe aksesorët

 • Produkt i zhvilluar 100% nga inxhinierë të talentuar shqiptarë
 • Një pajisje e vogël me design elegant për këndin e televizorit tuaj
 • Lidhja me boxin e kthen televizorin tuaj në një kompjuter inteligjent.
 • Lidhet me wireles pa antenë apo me kabëll HDMI i cili përfshihet në paketim
 • Me box-in TiBO televizori juaj funksionon si router për të shpërndarë internet wireless.
 • 2 telekomanda në paketim: manuale për tradicionalët dhe interaktive për të rinjtë e videolojrave
 • 2 porta për USB apo Hard disk të jashtëm

LIVE TV

 • të gjithë kanalet e paketës Premium të platformës dixhitale DIGITALB;
 • kanalet dhe eventet sportive të SUPERSPORT
 • kanalet Shqiptare lokale dhe kombëtare të rajonit
 • Disa kanale Ndërkombëtare.

DIGI GOLD

 • filmat më të fundit të kinematografisë

BIG BROTHER

 • reality show i të gjithë shqiptarëve me 2 kanale live

VOD

 • videotekë personale falas me mbi 1.000 evente

CATCH UP TV:

 • 30 kanale x 1 javë

APK TiBO

 • për 1 smartphone ose 1 tablet brenda të njëjtit abonim ekzistues.

40 kanale të zgjedhura të platformës Digitalb Premium

Paketimi përmban:

 • 1 x Box Android Tibo
 • 1 x HDMI Kabel
 • 1 X Adapter rryme
 • 1 X Telekomand Manuale Tibo
 • 1 X Telekomand Interaktive

No customer reviews for the moment.

Shëno vlerësimin tënd

Tibo Familja Plus 12 Mujore + IPTV Quad Core Box + MOBILE TV

Tibo Familja Plus 12 Mujore + IPTV Quad Core Box + MOBILE TV

Dhurojini familjes suaj eksperiencën më të mirë televizive me TiBO box QuadCore.

Përfitoni nga SUPEROFERTAT E FESTAVE të abonimit për 12 muaj.

Shtojini abonimit tuaj edhe shërbimin MULTIVIZION duke përfituar nga oferta e abonimit në “Mobile TV”.

Produkte të tjera në të njëjtën kategori.