Më të shiturit

Informationen

Na ndiqni në Facebook

BigBrother Albania 9 - 2017

BigBrother Albania 9 - 2017 View larger

150

Produkt i ri

Big Brother Albania 9

Fillon me 18 Mars ora 21 në Top Channel
Në Digitalb do të jen dy kanale 24 ore live.

BBA 9 nuk do të drejtohet nga Arbana Osmani por do të jet Ledion Liço.

Për të parë BigBrother ju duhet të kani abonim Digitalb apo Premium dhe abonimin BigBrother

More details

20.00 CHF tax incl.

Big Brother Albania 9  

Fillon me 18 Mars ora 21 në Top Channel
Në Digitalb do të jen dy kanale 24 ore live.

BBA 9 nuk do të drejtohet nga Arbana Osmani por do të jet Ledion Liço.

Për të parë BigBrother ju duhet të kani abonim Digitalb apo Premium dhe abonimin BigBrother

Si gjithëmon sigurisht se do të ket shumë surpriza.

No customer reviews for the moment.

Shëno vlerësimin tënd

BigBrother Albania 9 - 2017

BigBrother Albania 9 - 2017

Big Brother Albania 9

Fillon me 18 Mars ora 21 në Top Channel
Në Digitalb do të jen dy kanale 24 ore live.

BBA 9 nuk do të drejtohet nga Arbana Osmani por do të jet Ledion Liço.

Për të parë BigBrother ju duhet të kani abonim Digitalb apo Premium dhe abonimin BigBrother

Produkte të tjera në të njëjtën kategori.