Tibo Smart TV - Abonim Premium 3 Mujore

Reduced price! Tibo Smart TV - Abonim Premium 3 Mujore View larger

70SM3

Produkt i ri

Shiko direkt në TV: Samsung, LG, Apple TV, Android, Amazon Fire, Vestel, mbi 300 kanale të mbushura me shfaqje televizive, filma dhe sporte.

PROVO 1 DITË ABONIM FALAS

More details

100.00 CHF tax incl.

-16.666%

120.00 CHF tax incl.

Përshkrimi i pajisjes

TiBO ofrohet për të gjithë shqiptarët që jetojnë jashtë Shqipërisë dhe Kosovës.

Aplikacioni “TiBO TV” është i vlefshëm për të gjithë Televizorët Smart: SAMSUNG, LG, APPLE TV,  AMAZON FIRE, VESTEL dhe Smart TV Android me sistem operativ mbi 5.0 si SONY, PHILIPS, SHARP, HYUNDAI.

Përshkrimi i Abonimit

Abonimi TiBO PREMIUM për TV përfshin: Shërbimin LIVE TV me mbi 300 kanale Live dhe TimeShift:
  • Të gjitha kanalet shqiptare të Shqiperisë, Kosovës, Malit të Zi dhe Maqedonisë
  • Ligat më elitare të futboollit si: Kampionatin Anglez, Italian, Spanjoll, Francez, Gjerman, Hollandez, Shqiptar, Kosovar, Maqedonas dhe eventet e UEFA-s. Kampionatet e basketbollit, volejbollit, garat e biçikletave, tenis, boks dhe regbi.
Shërbimin VIDEO ON DEMAND falas:
  • Videotekë personale për të gjitha moshat dhe shijet. Mbi 1500 filma shqiptarë dhe të huaj, filma të dubluar në shqip për fëmijë, dokumentarë, koncerte etj. Videoteka rifreskohet vazhdimisht me materiale të reja.
Shërbimin CATCH UP TV falas:
  • Regjistrim automatik 7 ditor i 30 kanaleve më të ndjekur nga bashkatdhetarët. Me këtë shërbim nuk humbet asnjë nga eventet e preferuara, pasi i shikoni të gjitha sa herë që dëshironi.
Abonimi TiBO MOBILE TV dhuratë, i cili përfshin:
  • LIVE TV : 80 kanale të platformës Digitalb Premium dhe SuperSport
  • VIDEO ON DEMAND : +1500 evente me titra në shqip apo anglisht, pa asnjë pagesë shtesë të cilat përditësohen çdo muaj.

No customer reviews for the moment.

Shëno vlerësimin tënd

Tibo Smart TV - Abonim Premium 3 Mujore

Tibo Smart TV - Abonim Premium 3 Mujore

Shiko direkt në TV: Samsung, LG, Apple TV, Android, Amazon Fire, Vestel, mbi 300 kanale të mbushura me shfaqje televizive, filma dhe sporte.

PROVO 1 DITË ABONIM FALAS

Produkte të tjera në të njëjtën kategori.