Më të shiturit

Informationen

Na ndiqni në Facebook

Riabonim Tibo Platinium 12 Mujore

Reduced price! Riabonim Topal Platinium 12 Mujore View larger

Produkt i ri

Me TiBO Premium(Platinium) do te keni mundesi te shihni te gjitha paketat Digitalb Familjare dhe Premium(familjare+SuperSport). + 80 Kanale per te zgjedhur mes shume kategorve gjate 12 muajve.

More details

270.00 CHF tax incl.

-10%

300.00 CHF tax incl.

LIVE TV

  • të gjithë kanalet e paketës Premium të platformës dixhitale DIGITALB;
  • kanalet dhe eventet sportive të SUPERSPORT
  • kanalet Shqiptare lokale dhe kombëtare të rajonit
  • Disa kanale Ndërkombëtare.

DIGI GOLD

  • filmat më të fundit të kinematografisë

BIG BROTHER

  • reality show i të gjithë shqiptarëve me 2 kanale live

VOD

  • videotekë personale falas me mbi 1.000 evente

CATCH UP TV:

  • 30 kanale x 1 javë

Nëse shtoni MOBILE TV

APK TiBO

  • për 1 smartphone ose 1 tablet brenda të njëjtit abonim ekzistues.

40 kanale të zgjedhura të platformës Digitalb Premium

No customer reviews for the moment.

Shëno vlerësimin tënd

Riabonim Tibo Platinium 12 Mujore

Riabonim Tibo Platinium 12 Mujore

Me TiBO Premium(Platinium) do te keni mundesi te shihni te gjitha paketat Digitalb Familjare dhe Premium(familjare+SuperSport). + 80 Kanale per te zgjedhur mes shume kategorve gjate 12 muajve.

Produkte të tjera në të njëjtën kategori.