Monoblock 3 Satelliten 13° + 16° + 19.2°

Monoblock 3 Satelliten 13° + 16° + 19.2° View larger

33

Produkt i ri

Mundëson pranimin e sinjalit nga 3 Satelita, Hotbird 13°E, Eutelsat 16°E dhe Astra 19.2°E

More details

70.00 CHF tax incl.

0,2 dB Rauschmass, 3° Abstand

Mundëson pranimin e sinjalit nga 3 Satelita, Hotbird 13°E, Eutelsat 16°E dhe Astra 19.2°E

Hauptmerkmale:

- Rauschmass: 0,2dB (typ)
- 23/60mm-Feed Adapter
- geringer Stromverbrauch
- Sehr hohe X-Polarisationsentkopplung
- Grosse Frequenzstabilität

No customer reviews for the moment.

Shëno vlerësimin tënd

Monoblock 3 Satelliten 13° + 16° + 19.2°

Monoblock 3 Satelliten 13° + 16° + 19.2°

Mundëson pranimin e sinjalit nga 3 Satelita, Hotbird 13°E, Eutelsat 16°E dhe Astra 19.2°E

Produkte të tjera në të njëjtën kategori.